| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK 11 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Test Voltajı | 20kV |
| Zirve Voltajı | 15kV |
| Akım taşıma amperi (RMS) | 75 amp |
| Bağlantıyı çalıştır | 30MS (milisaniye) |
| Bağlantı serbest bırakma hızı | 10MS (milisaniye) |
| Rated Life Operations (Ratinli Yaşam Süreci) | 1000,000 |
| Bobin Direnci | 240 Ohm |
| Bobin Voltajı | 27 VDC |
| Maksimum Uzunluk | 103 mm |
| En fazla çapı | 40 mm |
| Montaj Flensleri | 60 mm |
| Ağırlık | 380 g |
| Montaj | Küçük çaplı bir delikle monte edilecek bir flens ile uygun boyutlu bir kauçuk çubuğu kullanılabilir. |
| Durum | Yeni, kullanılmamış. |