| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK 13 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
DPDT Vakum DPDT Relay Değiştiricisi DC12KV 50A Test Ekipmanı ve Araçlandırması İçin
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Test Voltajı | 15kV |
| Zirve Voltajı | 12kV |
| Akım taşıma amperi (RMS) | 50 amp |
| Bağlantıyı çalıştır | 20MS (milisaniye) |
| Bağlantı serbest bırakma hızı | 8MS (milisaniye) |
| Rated Life Operations (Ratinli Yaşam Süreci) | 1000,000 |
| Bobin Direnci | 285 Ohm |
| Bobin Voltajı | 26.5VDC |
| Boyut | Değer |
|---|---|
| Maksimum Uzunluk | 89mm |
| En fazla çapı | 26 mm |
| Montaj Flensleri | 36 mm |
| Ağırlık | 380 g |
Montaj:Küçük çaplı bir delikle monte edilecek bir flens ile uygun boyutlu bir kauçuk çubuğu kullanılabilir.
Durum:Yeni, kullanılmamış.
JPK-13 küçük bir hacimdir ve sinyal geri bildirim uygulamalarına ihtiyaç duyulması için iyidir.
Ürünleri iade etmeden önce, lütfen geri dönüş adresini ve lojistik yöntemini bizimle onaylayın. Gönderildikten sonra, lütfen takip numarasını verin. Ürünleri aldıkça tamir veya değiştiririz..