| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK 7 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
JPK-7 DPDT Vacuum Relay Switch, 150A akım taşıma kapasitesi ile yüksek voltajlı DC25KV kapasitesine sahiptir.Minimal temas aşınması ve uzatılmış kullanım ömrü ile sonuçlanırYüksek arkaplan voltajı, hızlı yay söndürme ve kompakt boyutları gerektiren yük geçiş uygulamaları için idealdir.
Tıbbi ekipman (kalp kalp hızlandırıcıları, MRI), yüksek frekanslı anten birleştirme, radar sistemleri, kondansatör boşaltma devreleri ve daha fazlası dahil olmak üzere zayıf akım kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Test Voltajı | 30kV |
| Zirve Voltajı | 25kV |
| Akım taşıma (RMS) | 150A |
| Bağlantıyı çalıştır | 100ms |
| Bağlantı serbest bırakma hızı | 15ms |
| Rated Life Operations (Ratinli Yaşam Süreci) | 1,000,000 |
| Bobin Direnci | 60Ω |
| Bobin Voltajı | 24VDC |
| Boyut | Değer |
|---|---|
| Maksimum Uzunluk | 197mm |
| En fazla çapı | 60 mm |
| Montaj Flensleri | 90mm |
| Ağırlık | 1600 g |
Montaj: Çukur içi montaj için küçük çaplı flens özellikleri. Uygun boyutlu kauçuk çubuğu ile kullanılabilir.
Yeni, kullanılmamış.