| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK-3 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
JPK-3 SPST-NC Vacuum Relay Switch High Voltage DC40KV 14A akım taşıyan kondansatörün yere boşaltılması için iyi.
Vakum rölesinin vakum ortamı kullandığından, aşağıdaki mükemmel performansı vardır:
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Test Voltajı | 50 kV |
| Zirve Voltajı | 40kV |
| Akım taşıma amperi (RMS) | 14 amp |
| Bağlantı serbest bırakma hızı | 50MS (milisaniye) |
| Rated Life Operations (Ratinli Yaşam Süreci) | 20,000 |
| Bobin Direnci | 120 Ohm |
| Bobin Voltajı | 24 VDC |
| Boyut | Değer |
|---|---|
| Maksimum Uzunluk | 154mm |
| En fazla çapı | 110 mm |
| Montaj Flensleri | 120 mm |
| Ağırlık | 2100 g |
| Montaj | Küçük çaplı bir delikle monte edilecek bir flens ile uygun boyutlu bir kauçuk çubuğu kullanılabilir. |
| Durum | Yeni, kullanılmamış. |
Yüksek güç ve düşük RF kayıpları gerektiğinde vakum röleleri hayati bir rol oynar:
İletişim:
Mağazamızda gösterilen fotoğraflar gerçek ürünlere dayanarak bizim tarafından çekilmiştir. Farklı ekran ve parlaklık nedeniyle, normal küçük renk farkı olabilir.
Kargo listesi sadece referans için, lütfen ürünler size gönderildiğinde gerçek kargoya dayanın.
Gönderi:
Sipariş verdiğinizde, lütfen bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücretini de içeren sipariş için ödeme yapın. Ödemeniz tamamlandıktan sonra 5 gün içinde ürünleri göndereceğiz.
Tüm uluslararası sevkiyatlarda teslimat süresi, ürününüzün ne kadar hızlı denetlendiğini etkileyebilecek ayrı ülkelerdeki gümrükleme sürelerindeki farklılıklar nedeniyle.
Alıcılar ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretleri, aracılık ücretleri, vergiler ve vergilerden sorumludur.Reddedilen sevkiyat için nakliye masraflarını iade etmeyeceğiz..
Nakliye maliyeti herhangi bir ithalat vergisini içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur.
DHL, UPS, FEDEX veya EMS ile gönderiyoruz. Teslimat için hızlı ve güvenilir yolu seçeceğiz. Ödemeler alınan 5 iş günü içinde eşyalar gönderilecektir.Yanlış veya teslim edilemeyen adreslerden sorumlu değiliz..
Teslim süresi:UPS, DHL, FEDEX ile: Çoğu ülkeye 5-7 iş günü.