| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK 47A |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
| Test Voltajı | 9 kV |
| Zirve Voltajı | 8kV |
| Akım taşıma amperi (RMS) | 12 amp |
| Bağlantı yakın hız | 10 MS (milisaniye) |
| Bağlantı serbest bırakma hızı | 10 MS (milisaniye) |
| Rated Life Operations (Ratinli Yaşam Süreci) | 1,000,000 |
| Bobin Direnci | 290 Ohm |
| Bobin Voltajı | 26.5 VDC |
| Bobine Özel Not: | Aralıklı görev, sadece PULSE (Kovukları güçlendirilmiş bırakmayın)! |
| Maksimum Uzunluk | 63.5mm |
| En fazla çapı | 13.3 mm |
| Montaj Flensleri | 16.51 mm |
| Ağırlık | 28.00 g |