| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | JPK 41A |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
JPK-41A Vakum Röle Anahtarı Yüksek Gerilim DC5KV 30A Akım Taşıma Bobin Gerilimi 26.5VDC
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Test Gerilimi | 6 kV |
| Tepe Gerilimi | 5kV |
| Akım Taşıma Amper (RMS) | 25 amper |
| Kontak Kapanma Hızı | 10 MS (Milisaniye) |
| Kontak Açılma Hızı | 10 MS (Milisaniye) |
| Nominal Ömür Çalışma Sayısı | 1.000.000 |
| Bobin Direnci | 290 Ohm |
| Bobin Gerilimi | 26.5 VDC |
| Bobin Özel Notu: Aralıklı görev, SADECE DARBE (Bobinleri enerjili bırakmayın)! | |
| Boyut | Değer |
|---|---|
| Maksimum Uzunluk | 61.5mm |
| Maksimum Çap | 13.3 mm |
| Montaj Flanşı | 16.51 mm |
| Ağırlık | 28.00 g |
| Montaj: Delikten montaj için küçük çaplı flanş ile, uygun boyutta bir lastik rondela kullanılabilir. | |
Durum: Yeni, kullanılmamış. (Not: Bu türü sipariş verirken, lütfen JPK41A334 gibi tam türleri gönderin.)
Bu tür, G41A, GL41A, RF41A, K41A türlerine benzer.
Yüksek güç ve düşük RF kayıpları gerektiğinde vakum röleleri hayati bir rol oynar:
Vakum röleleri, yüksek ani akım ve kararlı kaçak akım uygulamaları için harikadır ve düşük kaçak ve yüksek taşıma akımı uygulamaları için mükemmel bir çözümdür:
Mağazamızda gösterilen resimler, gerçek ürünlere dayanarak tarafımızca çekilmiştir. Farklı monitör ve parlaklık ayarları nedeniyle, normal küçük renk farklılıkları olabilir. Lütfen bizimle iletişime geçmeden doğrudan bir anlaşmazlık çıkarmayın.
Listelenen navlun sadece bir referanstır, lütfen ürünler size gönderildiğinde gerçek navlunu temel alın.
Sipariş verdiğinizde, lütfen bir nakliye yöntemi seçin ve nakliye ücreti dahil olmak üzere sipariş için ödeme yapın. Ödemeniz tamamlandıktan sonra ürünleri 5 gün içinde göndereceğiz.
Tüm uluslararası gönderilerdeki teslimat süresi, ürününüzün ne kadar hızlı denetlendiğini etkileyebilecek, bireysel ülkelerdeki gümrükleme sürelerindeki farklılıklar nedeniyle değişebilir.
Alıcılar, ülkenize ithalat için tüm ek gümrük ücretlerinden, aracılık ücretlerinden, vergilerden ve harçlardan sorumludur. Bu ek ücretler teslimat sırasında tahsil edilebilir. Reddedilen gönderiler için nakliye ücretlerini iade etmeyeceğiz.
Nakliye ücreti herhangi bir ithalat vergisini içermez ve alıcılar gümrük vergilerinden sorumludur.
DHL, UPS, FEDEX veya EMS ile gönderiyoruz. Teslimat için hızlı ve güvenilir yolu seçeceğiz. Ödeme alındıktan sonra ürünler 5 iş günü içinde gönderilecektir. Yanlış veya teslim edilemeyen adreslerden sorumlu değiliz.
Teslimat süresi: UPS, DHL, FEDEX ile: Çoğu ülkeye 5-7 İş Günü.
Sipariş ettiğiniz ürünleri 48 saat içinde aldığınızda, hasar görüp görmediklerini görmek için lütfen önce dikkatlice kontrol edin. Bazı ürünler kırılırsa, lütfen zamanında bize bildirin. Lütfen bizimle iletişime geçmeden kötü geri bildirim bırakmayın veya malları bize iade etmeyin. Endişelenmeyin, mağazamızdaki alışverişinizden sorumlu olacağız.
Sipariş ettiğiniz ürünleri aldıktan sonra, 15 gün içinde, ürünlerimizden ve hizmetimizden memnun kalmazsanız, size iade edeceğiz veya hemen yenilerini yeniden göndereceğiz.
Ancak, alıcı iade edilen ürünlerin orijinal koşullarında olduğundan emin olmalıdır. Ürünler iade edildiğinde hasar görür veya kaybolursa, alıcı bu hasar veya kayıptan sorumlu olacaktır ve alıcıya tam bir geri ödeme yapmayacağız. Alıcı, hasar veya kayıp maliyetini geri kazanmak için lojistik şirketiyle bir talepte bulunmaya çalışmalıdır.
Alıcı, ürünleri iade etmek için nakliye ücretlerinden sorumlu olacaktır.
1 aylık ücretsiz değiştirme sunuyoruz. Alıcılar, ürünün alınmasından itibaren 15 gün içinde değiştirme talebinde bulunabilirler. Alıcı, ürünü orijinal koşullarında bize iade etmeli ve iade için nakliye masraflarını üstlenmelidir.
12 aylık ücretsiz bakım sağlıyoruz. Herhangi bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, alıcı değiştirilecek parçaların maliyetlerini de ödemelidir.
Ürünleri iade etmeden önce, lütfen iade adresini ve lojistik yöntemini bizimle teyit edin. Ürünleri lojistik şirketine verdikten sonra, lütfen bize takip numarasını gönderin. Ürünleri alır almaz, en kısa sürede onaracağız veya değiştireceğiz.
Memnuniyetiniz ve olumlu geri bildiriminiz bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizden ve hizmetlerimizden memnunsanız lütfen olumlu geri bildirim ve 5 yıldız bırakın.
Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, lütfen olumsuz geri bildirim bırakmadan önce bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Herhangi bir sorunu çözmek ve size en iyi müşteri hizmetlerini sunmak için elimizden geleni yapacağız.
Çevrimiçi değilsem, lütfen bana e-posta gönderin. Size en kısa sürede cevap vereceğim.