| Marka Adı: | WPVAC |
| Model Numarası: | Jhc-5 |
| Adedi: | 1 adet |
| fiyat: | negotiable |
| Teslimat süresi: | 15-30 gün |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Test Gerilimi | 5kV |
| Tepe Gerilimi | 3.5kV |
| Akım Taşıma Amper (RMS) | 8 amper |
| Kontak Çalışma Hızı | 15MS (Milisaniye) |
| Kontak Bırakma Hızı | 19MS (Milisaniye) |
| Nominal Ömür Çalışmaları | 1.000.000 |
| Bobin Direnci | 335 Ohm |
| Bobin Gerilimi | 26.5 VDC |
| Boyut | Değer |
|---|---|
| Maksimum Uzunluk | 36mm |
| Maksimum Çap | 18.5mm |
| Montaj Flanşı | 16mm |
| Ağırlık | 28 g |