Jingdezhen WPVAC Elektrik Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Jingdezhen WPVAC Electric Co.,Ltd

iyi kalite Gaz Dolgulu Röle satış için
Ben sohbet şimdi

Jingdezhen WPVAC Electric Co.,Ltd

1
Jingdezhen WPVAC Electric Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : WPVAC
No. Çalışanları : 5~20
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : < 10%
Jingdezhen WPVAC Electric Co, Ltd Jingdezhen, Jiangxi eyaleti, Çin bulunmaktadır. Devlet tarafından onaylanan elektromekanik ürünlerin ihracat üssü ve Jiangxi eyaletindeki yüksek ve yeni bir teknoloji işletmesidir. Dış ticarette özerklik hakkına sahiptir ve vakum elektrik tasarlama ve üretme konusunda 30 yıllık bir tarihe sahiptir.

Şirketin ana ürünleri vakum kondansatörü, vakum tüpü vakum rölesi, vakum şalteri, vakum kontaktörü, vakumlu devre kesici ve koaksiyel röledir. 300'den fazla türü olan toplam 6 kategoriye sahiptir. Şirket, Japonya ve ABD'den ithal edilen önemli donanıma ve ileri teknolojiye sahiptir. Kurumdaki çok sayıda kalifiye teknik personel, müşterilerin taleplerini karşılamak için özel ürünler tasarlama, deneme-üretme ve üretme görevini araştırma ve geliştirme konusunda oldukça güçlü bir yetkiye sahiptir.

Kurum, 1996 yılında kapsamlı bir Kalite Güvence Sistemi kurdu ve ISO9001: 2001 sertifikasını aldı. ) .Çin'deki tüm profesyonel çevrelerin öncülüğünde, çeşitli ürün türleri Devlet, Bakanlık ve İl tarafından 40 kez Mükemmel Ürün Ödülü'ne layık görüldü. Kurum tarafından yapılan su soğutma kapasitörlerine Devlet tarafından patent verilmiştir. Patent numarası: ZL 022836691. Mükemmel ürünler ve kusursuz hizmet, yurtiçinde ve yurtdışında müşteri tarafından övgüyle karşılanmaktadır.

Kurumun sloganı “Önce Müşteriler, Gelişim ve yenilik” dir. Her zaman yanınızdayız!

İletişim bilgileri
Jingdezhen WPVAC Electric Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Fei

Tel: 86-798-2087897

Faks: 86-798-2087897

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)